Dział Badań i Rozwoju Suncurrent

o nas / Dział Badań i Rozwoju

CENTRUM BADAWCZO – PRODUKCYJNE SYSTEMÓW FOTOWOLTAICZNYCH SUNCURRENT

W 2010 uruchomiliśmy własne Centrum Badawczo-Produkcyjne Systemów Fotowoltaicznych. Od tamtej pory udało się realizować wiele innowacyjnych projektów, które dzisiaj już jako konkretne produkty możemy zaoferować Państwu w regularnej sprzedaży.

Nasza oferta zawiera projektowanie i montaż systemów fotowoltaicznych oraz ich łączenie z innymi źródłami pozyskiwania energii.

WSPÓŁPRACA Z JEDNOSTKAMI BADAWCZYMI

W ramach poszerzania możliwości naszego Działu Badań i Rozwoju, z determinacją włączamy struktury naukowe w prace badawcze związane z technologiami wdrażanymi do produkcji. Od wielu lat współpracujemy z jednostkami badawczymi, m.in. z Wydziałem Elektrotechniki i Automatyki oraz Wydziałem Chemicznym Politechniki Gdańskiej.

OFERTA SZKOLENIOWA

Firma Masters będąca właścicielem marki SunCurent oferuje również szkolenia dla wszystkich instytucji i osób zainteresowanych pozyskaniem odpowiedniego poziomu wiedzy w zakresie technologii związanych z fotowoltaiką. Szkolenia są wspierane przez producentów, czyli ich jakość jest utrzymywana na najwyższym poziomie, pozwalającym odnieść sukces poprzez zdobycie niezbędnej wiedzy bez kosztownych nakładów na własne badania.

Jesteś zainteresowany budową
instalacji fotowoltaicznej?
Napisz lub zadzwoń!

Odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy
w doborze najlepszej oferty.

tel. +48 509 019 997