Dział Badań i Rozwoju Suncurrent

CENTRUM BADAWCZO – PRODUKCYJNE SYSTEMÓW FOTOWOLTAICZNYCH SUNCURRENT

W 2010 uruchomiliśmy własne Centrum Badawczo-Produkcyjne Systemów Fotowoltaicznych. Od tamtej pory udało się realizować wiele innowacyjnych projektów, które dzisiaj już jako konkretne produkty możemy zaoferować Państwu w regularnej sprzedaży.

Nasza oferta zawiera projektowanie i montaż systemów fotowoltaicznych oraz ich łączenie z innymi źródłami pozyskiwania energii.

fotowoltaika badania i rozwój

WSPÓŁPRACA Z JEDNOSTKAMI BADAWCZYMI

W ramach poszerzania możliwości naszego Działu Badań i Rozwoju, z determinacją włączamy struktury naukowe w prace badawcze związane z technologiami wdrażanymi do produkcji. Od wielu lat współpracujemy z jednostkami badawczymi, m.in. z Wydziałem Elektrotechniki i Automatyki oraz Wydziałem Chemicznym Politechniki Gdańskiej.

fotowoltaika badania i rozwój

OFERTA SZKOLENIOWA

Firma Masters będąca właścicielem marki SunCurent oferuje również szkolenia dla wszystkich instytucji i osób zainteresowanych pozyskaniem odpowiedniego poziomu wiedzy w zakresie technologii związanych z fotowoltaiką. Szkolenia są wspierane przez producentów, czyli ich jakość jest utrzymywana na najwyższym poziomie, pozwalającym odnieść sukces poprzez zdobycie niezbędnej wiedzy bez kosztownych nakładów na własne badania.