SunCurrent

panele słoneczne i elektrownie przydomowe

instalacje fotowoltaiczne / panele słoneczne i elektrownie przydomowe

OSZCZĘDZANIE I EKOLOGIA

Przydomowe elektrownie fotowoltaiczne montowane przez SunCurrent to doskonały sposób znaczącego redukowania kosztów związanych z funkcjonowaniem gospodarstw domowych w zakresie korzystania z energii elektrycznej. Ceny takich instalacji są coraz bardziej przystępne, a jednocześnie prąd wytwarzany z energii słonecznej jest przyjazny środowisku naturalnemu. Dzięki instalacji paneli słonecznych nie tylko zaoszczędzisz, ale przyczynisz się również do ochrony naszej planety.

panele słoneczne

KOMLEKSOWE USŁUGI FIRMY SUNCURRENT

Jako doświadczony instalator SunCurrent zapewnia kompleksową usługę sprzedaży, doradztwa i montażu fotowoltaicznej elektrowni przydomowej na każdym rodzaju dachu. Zastosowane komponenty zapewniają najwyższą jakość i efektywność transformacji energii słonecznej na prąd elektryczny. Współpraca w zakresie wykonania mini elektrowni przydomowej daje gwarancję wykonania usługi poczynając od zaprojektowania przedsięwzięcia zgodnie z życzeniami Inwestora, doboru komponentów, montażu, zgłoszenia do lokalnego zakładu energetycznego oraz uruchomienia instalacji. Udzielamy gwarancji i zapewniamy serwis instalacji w okresie całego jej funkcjonowania.

JAK TO DZIAŁA I GDZIE SZUKAĆ DOFINANSOWANIA?

Istnieje wiele programów wspierających, które polegają na wprowadzeniu systemu upustów, czyli możliwości bilansowania energii elektrycznej pobranej i wyprodukowanej przez gospodarstwo domowe. Powoduje to znaczące ułatwienie w wykorzystaniu możliwości energetycznej zainstalowanej elektrowni. Wykorzystanie energii wyprodukowanej z naddatkiem w okresach wysokiego nasłonecznienia w okresie całego roku powoduje, że okres zwrotu kosztów montażu elektrowni fotowoltaicznej zmniejszył się do bardzo atrakcyjnego poziomu. Obecnie szacowany jest na 4 - 6 lat w zależności od zastosowanej klasy komponentów.

elektrownie przydomowe

Jesteś zainteresowany budową
instalacji fotowoltaicznej?
Napisz lub zadzwoń!

Odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy
w doborze najlepszej oferty.

tel. +48 509 019 997