Realizacje

Od wielu lat świadczymy kompleksowe usługi w zakresie realizacji instalacji fotowoltaicznych na różnych obiektach (projekt, dostawa, montaż, pomiary,uruchomienie, doradztwo, przeprowadzenie inwestora przez procedurę pozyskania dofinansowania). Mieliśmy okazję pracować z wieloma przedsiębiorstwami, osobami prywatnymi oraz instytucjami samorządowymi. Tworzymy rozwiązania przyjazne środowisku. Zachęcamy do zapoznania się z przykładowymi realizacjami zamieszczonymi poniżej. Można na nich zauważyć nie tylko wysoką jakość wykonania i montażu, ale również dowiedzieć się szczegółów na temat danej instalacji.

 • Wybierz kategorię:

  • Prezentacja wszystkich rodzajów instalacji fotowoltaicznych (elektrownie przydomowe, instalacje przemysłowe, lampy solarne, stacje energetyczne, urządzenia mobilne).

   wszystkie
  • Prezentacja realizacji dla odbiorców indywidualnych. Instalacje fotowoltaiczne na domach jedno i wielorodzinnych, domkach letniskowych oraz na budynkach gospodarczych.

   dla domu
  • Prezentacja realizacji dla firm. Instalacje fotowoltaiczne na dachach hal produkcyjnych, na budynkach firmowych, biurowcach, powierzchniach magazynowych.

   dla firm
  • Prezentacja realizacji dla samorządów. Instalacje systemu lamp solarnych, zaintegrowane eko-ścieżki, przystanki autobusowe i inne.

   dla gmin

realizacje / wszystkie