Realizacje dla domu

Od wielu lat z powodzeniem realizujemy instalacje fotowoltaiczne na budynkach jedno oraz wielorodzinnych, domkach letniskowych i budynkach gospodarczych. Prowadzimy również sprzedaż konstrukcji wolnostojących, czyli tzw. fotowoltaicznych stacji energetycznych. Takie rozwiązanie zyskuje coraz większość popularność ze względu na fakt, że panele słoneczne można wtedy ustawić pod najbardziej optymalnym kątem (nie jesteśmy uzależnieni od pochylenia dachu), są one łatwe w utrzymaniu (łatwiejszy dostęp do paneli), a w okresie zimowym nie zalega na takiej instalacji śnieg.
Specjalizujemy się w sprzedaży i montażu instalacji fotowoltaicznych w szczególności na terenie województwa pomorskiego, mazowieckiego oraz zachodnio-pomorskiego. Poniżej prezentujemy opisy i fotografie realizacji wykonanych dla odbiorców indywidualnych oraz dla rolników.

 • Wybierz kategorię:

  • Prezentacja realizacji dla odbiorców indywidualnych. Instalacje fotowoltaiczne na domach jedno i wielorodzinnych, domkach letniskowych oraz na budynkach gospodarczych.

   dla domu
  • Prezentacja wszystkich rodzajów instalacji fotowoltaicznych (elektrownie przydomowe, instalacje przemysłowe, lampy solarne, stacje energetyczne, urządzenia mobilne).

   wszystkie
  • Prezentacja realizacji dla firm. Instalacje fotowoltaiczne na dachach hal produkcyjnych, na budynkach firmowych, biurowcach, powierzchniach magazynowych.

   dla firm
  • Prezentacja realizacji dla samorządów. Instalacje systemu lamp solarnych, zaintegrowane eko-ścieżki, przystanki autobusowe i inne.

   dla gmin

realizacje / wszystkie