kalkulator

finansowanie / kalkulator

SPRAWDŹ ILE KOSZTUJE ZAŁOŻENIE INSTALACJI FOTOWOLTAICZNEJ
NA TWOIM BUDYNKU

TWOJA MIESIĘCZNA OPŁATA ZA PRĄD TO:

RODZAJ DACHU NA TWOIM BUDYNKU TO:

skośny
płaski

Potrzebujesz instalacji o mocy -- kW
czyli -- paneli, które zajmą
około -- m2 powierzchni dachu.

Szacunkowy koszt realizacji Twojej instalacji fotowoltaicznej to

Wpisałeś/łaś kwotę, która sugeruje wielkość docelowej instalacji fotowoltaicznej powyżej 10 kWp. Ze względu na dużą ilość zmiennych kalkulacje dla instalacji pow. 10kWp wykonujemy indywidualnie. Zachęcamy do kontaktu. Nasi specjaliści przygotują dla Ciebie ofertę, doradzą w kwestii wyboru odpowiednich podzespołów oraz poinformują o możliwych dofinansowaniach.

Skontaktuj się z nami!

Obliczenia kalkulatora są szacunkowe. Nasi specjaliści przygotują dla Ciebie indywidualną ofertę, doradzą w kwestii wyboru odpowiednich podzespołów oraz opowiedzą o obecnych ulgach i dofinansowaniach.

zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Masters Sp. z o.o., w szczególności na kontakt telefoniczny lub za pomocą poczty elektronicznej w celu przekazania oferty zgodnie z dokuemtem o Ochronie danych osobowych.
finansowanie

Fotowoltaika to coraz bardziej popularny sposób na pozyskiwanie energii elektrycznej. Wytworzony w ten sposób prąd nie tylko jest ekologiczny, ale również ma coraz bardziej przystępną cenę. Przechodząc przez kolejne kroki naszego kalkulatora fotowoltaicznego dowiesz się jaki będzie szacunkowy koszt zainstalowania paneli słonecznych na Twoim budynku.