Dowiedz się więcej o marce SunCurrent

POZNAJ SUNCURRENT

Masters Sp. z o.o. to firma z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży elektronicznej i fotowoltaicznej. Wspieramy inicjatywy prośrowiskowe oraz rozwój odnawialnych źródeł energii, dlatego po wielu latach prowadzenia badań nad fotowoltaiką postanowiliśmy stworzyć odrębną markę o nazwie SunCurrent. W SunCurrent zajmujemy się sprzedażą i montażem instalacji fotowoltaicznych dla gospodarstw domowych, małych i średnich firm oraz instytucji samorządowych (gminy i miasta).

Posiadamy własne Centrum Badawczo-Produkcyjne Systemów Fotowoltaicznych, gdzie regularnie prowadzimy badania nad innowacyjnymi rozwiązaniami w zakresie fotowoltaiki.

CO OFERUJEMY?

Prowadzimy sprzedaż i montaż instalacji fotowoltaicznych oraz:

  • udzielamy fachowych konsultacji technicznych
  • doradzamy w wyborze urządzeń i miejsca montażu
  • realizujemy formalności związane z pozyskaniem dofinansowania z NFOŚiGW bądź preferencyjnego kredytu
  • pomagamy w przygotowaniu dokumentacji potrzebnej do uzyskania dotacji
  • doradzamy w kwestii zawarcia umowy o dofinansowaniu
  • przygotowujemy końcowe rozliczenie dotacji, w tym raport techniczny i finansowy
  • zapewniamy opiekę gwarancyjną i serwis
suncurrent oferta panele fotowoltaiczne

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie zapewniając pełen wachlarz usług. Zapewnimy dostawę wysokiej jakości urządzeń oraz montaż wykonany przez doświadczonych pracowników.

MISJA

Naszą misją jest tworzenie lepszej przyszłości i poprawa standardu życia ludzi poprzez oferowanie rozwiązań energetycznych przyjaznych naszemu ekosystemowi, a przez to ograniczanie emisji CO2, promowanie idei zielonych miast i idei zrównoważonego rozwoju.

siedziba masters duncurrent

REFERENCJE