SunCurrent

Uliczne lampy solarne LED

produkty / lampy solarne

LAMPY SOLARNE LED

System lamp solarnych to innowacyjny pomysł zastosowania autonomicznego systemu fotowoltaicznego, który służy do oświetlania terenów pozbawionych możliwości podłączenia się do sieci elektroenergetycznej. Lamp solarne SunCurrent działają niezależnie od zewnętrznego źroódła energii.

Ponad 100 realizacji w zakresie systemów lamp solarnych to efekt współpracy z samorządami terytorialnymi województwa pomorskiego. Oferujemy bogaty wybór i ciekawe wzornictwo lamp solarnych.

lampy solarne
blokada
antykradzieżowa
długi czas
autonomii
niezawodność
czas świecenie przez
całą noc, 365 dni/rok
automatyczne włączanie
zmierzchowe
wysoka estetyka
zaawansowany system
zarządzania energią
w okresie zimowym
nie zalega śnieg

DLA KOGO?

Nasza oferta to latarnie uliczne i parkowe. Naszym klientem mogą być zarówno samorządy, jak i firmy instalatorskie, budowlane oraz projektanci tych systemów, jak również osoby prywatne np. rolnicy i sadownicy.

GDZIE MOŻNA ZASTOSOWAĆ LAMPY SOLARNE?

  • oświetlenie parków, placów, parkingów
  • tereny przemysłowe, prywatne działki
  • tereny trudno dostępne dla linii energetycznych
  • skrzyżowania, alejki, przystanki, zatoczki
lampy led
solarne lampy led

Z CZEGO SKŁADA SIĘ SYSTEM LAMP SOLARNYCH?

Zapewniamy odpowiednie źródła światła LED oraz ich właściwą współpracę z systemami fotowoltaicznymi i akumulatorami dbając o niezawodne działanie w okresie całego roku.

Używamy wysokiej jakości komponentów poczynając od opraw oświetleniowych, modułów fotowoltaicznych, regulatorów ładowania sterujących trybem pracy, doskonale zabezpieczonej cynkowanej ogniowo i malowanej proszkowo podkonstrukcji, a kończąc na akumulatorach wszystkich typów włączając w to akumulatory litowo-jonowe LiFeP04.

MONTAŻ, SERWIS I GWARANCJA

Latarnie sprzedajemy wraz z naszym montażem oraz do samodzielnego montażu zapewniając odpowiedni instruktaż instalatorski.

Udzielamy gwarancji do 5 lat zapewniając serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Nasza solidność w zakresie serwisowania urządzeń tego typu, zapewnia nam współpracę w tym zakresie nawet na wyroby innych wytwórców ze strony gmin województwa pomorskiego.

fotowoltaika

lampy uliczne

OFERTA LAMP SOLARNYCH SUNCURRENT

Oferta w zakresie latarni dotyczy rodziny lamp serii PERFECT, bazującej na podobnych cechach, a różniącej się wyposażeniem uwzględniającym zastosowanie lampy. W ofercie posiadamy latarnie z jednym i dwoma modułami fotowoltaicznymi, oprawami LED różnej mocy i odmiennego sposobu sterowania, wielkości i rodzajem banku akumulatorów, wysokości źródła światła, czy czasu autonomii.

Poniżej wizualizacje różnych projektów lamp solarnych z serii PERFECT.

Jesteś zainteresowany budową
instalacji fotowoltaicznej?
Napisz lub zadzwoń!

Odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy
w doborze najlepszej oferty.

tel. +48 509 019 997